באר טוביה: נעצרו 2 אזרחים שהתפרעו בבניין המועצה

השניים תקפו את מנהל מחלקת הגבייה ואיימו לתקוף את ראש המועצה. בסוף השבוע הותקף מנהל מחלקת הרווחה ביישוב השכן בני עי"ש

טובה דדון | עדכון אחרון 18:12, 20/01/2003

ןעוט...
צילום: איי פי

שני תושבים המתגוררים במושב ליד אשדוד תקפו אחר הצהריים (יום ב') את מנהל מחלקת הגבייה במועצה האזורית באר טוביה בגלל חוב כספי. הם שברו חפצים בחדרה ואיימו לתקוף גם את ראש המועצה, חנן חסיד. למרבה המזל, נמנעה תקיפתו של ראש המועצה בהתערבות שוטרים.
שני התוקפים, ממושב בני עוזיה, מסרבים לשלם חוב ישן למועצה האזורית באר-טוביה. היום לאחר שהגיעו למועצה, התפתחה תיגרה במחלקת הגבייה, במהלכה הותקף מנהל המחלקה, נופצו מחשבים, ונזרקו חפצים לכל עבר. התוקפים לא הסתפקו בכך, ורצו לכיוון חדרו של ראש המועצה, חנן חסיד. שוטרי משטרת קריית מלאכי, שהגיעו במהירות למקום, מנעו ברגע האחרון את תקיפתו של חנן חסיד. השניים נעצרו לחקירה במשטרת קריית מלאכי.
זוהי הפעם השנייה שחברי מועצת עירייה מותקפים בדרום בימים האחרונים. בערב שבת הותקף מנהל מחלקת הרווחה במועצה המקומית בני עי"ש, אבי עייש. עייש הותקף כשהיה בדרכו חזרה לביתו מבית הכנסת. הוא נזקק לטיפול רפואי ולתפרים במצחו בבית החולים "קפלן" ברחובות. עייש העיד כי שני חשודים מאיימים עליו מזה זמן, בשל אי שביעות רצונם מהטיפול שהוא מעניק לבני משפחתם. משטרת קריית מלאכי, שמכירה את החשודים, לא הצליחה עד כה לאתר אותם.

פורסם לראשונה |
הצטרפו וקבלו עדכונים שוטפים גם בטוויטר
התפרסמו 6 תגובות
הוספת תגובה
שליחת תגובה
6."רצו להפוך את מנהל מחלקה הגבייה - לגוייה!
אכשר הרשות משתמשת בכח החוק בשררה, ובכח נושא המשרה, וכאשר האזרח הקטן אין לו מקום או דרך לשטוח את טענותיו - פורצת האלימות! אילו היו קיימים מנגנוני פישור וגישור מידיים בין האזרח לרשות, ניתן היה להגיע לעמק השווה! גם אם האזרח לא היה שבע רצון מהפסיקה בברור, לפחות היה יודע שניתנה לו אוזן קשבת, והיה לו בפני מי לשטוח את טענותיו!
חיים שילוח
10:21 (21.01.03)
5.נגד אלימות --- יש בלגן
לסלק את כל המושחתים מהמועצה עד לפני שנה באר טוביה נחשבה למועצות העשירות עכשיו בגלל ביזבוזים לתשלומי שחיתות ...
אויר
23:11 (20.01.03)
4.חיות,מה אפשר לעשות (לת)
22:45 (20.01.03)
3.מועצה מושחתת - ראו לדוגמא את פרויקט כנות
חבל שלא כתבו, שראש המועצה וכל פקידיו הבכירים, נהנים משוחד. ראו לדוגמא את פרויקט אזור התעשיה בכנות, שאושר לפיתוח רק לאחר שראש המועצה קנה אותו.
22:38 (20.01.03)
2.תנו לתושבים לחיות
במקום לעזור לחקלאים במצב שבו אין מים ואין עובדים מושכים עוד ועוד מיסים תנו להשתמש באדמות לבניה ופרנסה
צחי
20:55 (20.01.03)
לכל התגובות