שלב ההוכחות: ג'סטין ביבר והיילי בולדווין מתנשקים

חשבתם שהזמר וה-איט גירל סתם ידידים? אז זהו, שאם נשפוט לפי התמונות, הם פתחו את שנת 2016 בסימן זוגיות. אוי ג'סטין - ואנחנו חשבנו שאתה חוזר לסלינה

נעם קסל | פורסם 10:18, 04/01/2016

הוי ג'סטין ג'סטין, גרמת לנו לאכול את הכובע. אמנם רק אתמול (א') דיווחנו שג'סטין ביבר והיילי בולדווין (19) מבלים יחד בחופשה אקזוטית בסנט בארטס, אבל הם טוענים שהם רק חברים, והנה, נראה שחברים - אתם פחות.

 

כן.. גם אנחנו מנשקים ככה את הידידות שלנו

אז הכוכב בן ה-21 קיבל את השנה החדשה, כשהוא צמוד לשפתיים של בולדווין, ועוד העלה את התיעוד הזה לחשבון האינסטגרם שלו. אין, לפעמים אנחנו פשוט אומרים תודה לפלטפורמה הזאת. מקור סיפר לאתר TMZ כי "ג'סטין והיילי התמזמזו מול כולם במסיבת ראש השנה של ריצ'י עקיבא". כך, אושרו כל הדיווחים והשמועות מעבר לים, בסוף השבוע האחרון, בנוגע לשניים. לפי המקור הם "שאבו אחד לשני את הפנים מול כולם בבר". מקסים ורומנטי.  אז רגע, כששרת לאקסית, סלינה גומז, את השיר "sorry", זה היה סתם בשביל הכיף?

 

 

כתף תומכת. בולדווין וביבר צמודים

 

בעבר כמובן, הכחישו השניים והמקורבים אליהם זוגיות, כשבולדווין סיפרה בעצמה, כנראה בהתייחס לפרידה של הזמר מסלינה, ש"אנחנו רק חברים. אני מכירה אותו במשך תקופה ארוכה, בערך מאז שהייתי בת 13. אני מנסה להיות חברה טובה בשבילו ולתמוך בו, אבל כל בחורה שתהיה מסביבו, יניחו שזה משהו מעבר. זה העולם שאנחנו חיים בו. אני רק מנסה להיות שם בשבילו ולתמוך בו כחברה". נו, את יכולה להיות מבסוטה על עצמך. כמעט שלוש שנים אחר כך, לגמרי הצלחת לתמוך!

 

אגב, בולדווין היא לא בתו של אלק בולדווין, אלא של סטיבן, אחיו ("החשוד המיידי", "החלפה", "פרוטקשן"), והיא נחשבת לאשת חברה מפורסמת. אז יש מצב שאין דבר כזה ידידות אפלטונית ויש פה אהבה אמיתית? אותנו עדיין לא שיכנעתם.

 

אוקיי אנחנו מודים, אתם קצת עושים לנו את זה

 

הצטרפו וקבלו עדכונים שוטפים גם בטוויטר
התפרסמו 12 תגובות
הוספת תגובה
שליחת תגובה
10.היא לא אשת חברה מפורסמת.. היא דוגמנית. חברה של קנדל וקיילי (לת)
אוי נווו
16:59 (08.01.16)
9.הכי מתאימה לו זו שקירה,,
היא אומנם מבוגרה ממנו אבל עוד כוחה בכוככה,,,
טל
20:36 (06.01.16)
8.איזו פצצה ! (לת)
18:07 (06.01.16)
7.יש לו טעם טוב בבחורות אהבתי (לת)
מישו
13:43 (05.01.16)
6.כסף או פרסום ויש לך גישה לכל מנוע בעולם (לת)
16:53 (04.01.16)
לכל התגובות