"הוא מעולם לא בגד בארוסתו איתי באופן פיזי"

אלכס רודריגז נמצא בצרות: השמועות טוענות שבגד בג'ניפר לופז עם כוכבת הריאליטי מדיסון לקרוי. מכריו טוענים שהכל שקרים והיא מאשרת שלא נפגשו אך זו ממש לא הפעם הראשונה שהוא מואשם בבגידה. קבלו את כל הפרטים

עומר דניאלפורסם 10:44, 04/02/2021

צילום: אינסטגרםהתכתבו זה עם זו. מדיסון לקרוי ואלכס רודריגז (צילום: אינסטגרם)

 

שחקן הבייסבול במיל' וארוסה של ג'ניפר לופז בהווה, אלכס רודריגז (45) נמצא לאחרונה בכותרות והנסיבות לא משמחות במיוחד: הוא מואשם בימים האחרונים בכך שניהל רומן עם אישה אחרת, וכעת מקורביו יוצאים להגנתו וטוענים: "אלו שטויות. אלכס מעולם לא פגש אותה".  

 

הכל התחיל בפרק האיחוד של סיום עונת תוכנית הריאליטי Southern Charm ששודר לפני מספר ימים. במהלכו, האשימו כמה מכוכבות הסדרה את חברתן לתוכנית, מדיסון לקרוי (30), בכך שניהלה רומן עם מספר שחקני בייסבול לשעבר שנמצאים במערכות יחסים, בזמן שהיא עצמה הייתה בזוגיות. במהלך הפאנל, ציין המנחה, אנדי כהן, את שמו של רודריגז, אך כשהפרק שודר בטלוויזיה השם צונזר. יחד עם זאת, כמובן שמהגולשים אי אפשר להסתיר כלום, ולאחר בדיקה קפדנית הבינו מי הכוכב המדובר.

 

במהלך הפרק לקרוי אישרה שהשניים שוחחו, אך שם זה הסתיים: "הוא יצר איתי קשר והתכתבנו, אבל חוץ מזה לא היה כלום. לא נפגשנו, הוא מעולם לא נגע בי". לג'יי לו אולי ירווח לשמוע שלא היה מגע פיזי בין השניים, אך העובדה כי רודריגז יצר מיוזמתו קשר עם לקרוי בטח לא תשמח אותה.

 

צילום: gettyimagesלא תשמח לשמוע עם מי ארוסה מתכתב. רודריגז וג'ניפר לופז (צילום: gettyimages)

 

אתמול (ד') לקרוי התראיינה לאתר Page Six ופירטה על טיב היחסים בינה ובין רודריגז, שהסתכמו לדבריה בשיחות טלפון: "לא היה משהו פיזי, לא היה כלום. הוא רק מכר". לקרוי הוסיפה בניסוח תמוה מעט: "הוא מעולם לא בגד בארוסתו איתי באופן פיזי", וכדי שלא יצוצו רעיונות שגויים גם הבהירה שהשיחות היו תמימות לחלוטין, והוסיפה: "דיברתי איתו מדי פעם, אבל לא באופן קבוע".

 

דני ביירד, כוכבת נוספת של התוכנית, סיפרה לאתר People שלקרוי סיפרה לה שהיא משוחחת עם רודריגז: "שמעתי על כך לפני חודשים, היא אפילו סיפרה לי שהם מדברים בפייסטיים".

צילום: אינסטגרם"הוא רק מכר" (צילום: אינסטגרם)

 

כאמור, מקורביו של רודריגז מספרים גם הם כי הוא ולקרוי מעולם לא נפגשו ומבקשים להבהיר שגם לא שוחחו: "אלכס מעולם לא פגש או דיבר עם מישהו מהתוכנית", אמרו לאתר "דיילי מייל". יחד עם זאת, לפני מספר חודשים הוא עשה לייק לכמה מתמונותיה של לקרוי באינסטגרם. על כך אמר מקורב אחר שלו ל"ניו יורק פוסט": "הוא לא מכיר אותה. האם זה אומר שהוא לא שלח לה הודעה ועשה לייק לכמה תמונות? כנראה שלא, אבל הוא לא מכיר אותה ובטח שלא נפגש איתה". יש לציין שגולשים מסורים חזרו לתמונות המדוברות וגילו שרודריגז הסיר את הלייק שעשה להן בזמנו.

צילום: GettyImagesהסיר את הראיות המפלילות. אלכס רודריגז (צילום: GettyImages)

 

התוכנית עצמה צולמה לפני כשנה אך שודרה רק כעת, כך שאם חברותיה של לקרוי לתוכנית צודקות בהאשמותיהן, המקרה אירע כבר לפני זמן מה ולא לאחרונה. לקרוי, אם לילד בן שמונה, הוסיפה: "ניסיתי לשמור על שתיקה, אני לא רוצה שיקרה שום דבר רע למשפחתו או לשלי. אנחנו תמימים לחלוטין בכל העניין".

 

כאמור, במהלך פרק האיחוד לקרוי הואשמה שבגדה בבן זוגה עם מספר שחקני בייסבול מוכרים: "טסת ברחבי המדינה, שכבת עם גברים נשואים, שחקני בייסבול לשעבר. זה מה שעשית במהלך הסגר! טסת למיאמי כדי לשכב עם שחקן בייסבול לשעבר". בן זוגה של לקרוי שנכח בפאנל, כעת הוא האקס שלה, אישר את דברי המנחה: "זו האמת", אמר. היא לעומת זאת, הכחישה את העניין ודרשה: "תבדקו אותי בפוליגרף, אף פעם לא טסתי למיאמי. איפה ההוכחות? זה שקר!".


צילום: אינסטגרם"איפה ההוכחות?" (צילום: אינסטגרם)

 

מרודריגז עצמו לא התקבלה תגובה, וגם לא מלופז. השניים התארסו ב-2019, ומאז דחו את החתונה פעמיים עקב הקורונה: "אנחנו לא ממהרים, אנחנו רוצים לעשות אותה כמו שצריך כשנוכל", אמרה הכוכבת לאתר Elle.

 

אגב, זו לא הפעם הראשונה שבה רודריגז מואשם בבגידה בלופז. לאחר שנודע שהשניים התארסו, שחקן היאנקיז לשעבר חוזה קנסקו טען שרודריגז בגד בלופז עם אשתו לשעבר של קנסקו. בנוסף, טענה דוגמנית הפלייבוי זואי גרגורי כי רודריגז שלח לה תמונות עירום, הצעות לקיום יחסי מין בשלישייה ובקשות למפגשים אישיים.

 

צילום: Gettyimages"לא ממהרים להתחתן". אחרי הסקנדל הנוכחי, כנראה גם לא ימהרו (צילום: Gettyimages)

צילום: אינסטגרםמדיסון לקרוי (צילום: אינסטגרם)

 

התפרסמו 50 תגובות
הוספת תגובה
שליחת תגובה
29.תזרקי אותו (לת)
ורדה הנצחית
17:43 (09.02.21)
28.לא ייאמן, גבר שמאורס לאשה מדהימה, ומחפש מעבר.אוף, שונאת גברי (לת)
ברוך שעשני אשה בטוחה
05:58 (06.02.21)
27.זיין נשאר זיין... וכול השאר שקרים (לת)
Jasmine Eli
01:33 (07.02.21)
לכל התגובות