דיווחים מעבר לים: ג'ניפר לופז ואלכס רודריגז נפרדו

אחרי ארבע שנים יחד, מתוכן שנתיים כזוג מאורס, ג'ניפר לופז ובן זוגה פירקו את החבילה. הפרידה מגיעה אחרי שרודריגז הואשם מספר פעמים בבגידה

ענבל חננאלפורסם 00:07, 13/03/2021

צילום: gettyimagesזה הסוף? ג'ניפר לופז ואלכס רודריגז (צילום: gettyimages)

 

בדיוק שנתיים לאחר שהודיעו כי הם מאורסים, ג'ניפר לופז ואלכס רודריגז נפרדו, כך דווח הלילה (ו') באתרים מעבר לים.

 

הפרידה מגיעה לאחר שמועות רבות אשר טענו שרודריגז בגד בלופז. השניים ניסו לשדר עסקים כרגיל ורק בחודש פברואר האחרון הגיעו יחד לאירוע הסופרבול ונראו צמודים ומאוהבים. "אלכס במיאמי, מתכונן לעונת הבייסבול, וג'ניפר מצלמת סרט ברפובליקה הדומיניקנית", סיפר מקורב לזוג לאתר Page Six.

 

לטובת מי שלא עקב, נזכיר כי ימים ספורים לאחר שרודריגז כרע ברך והציע נישואים ללופז, החלו לצוץ שמועות על כך שנהג לבגוד בה. חוזה קנסקו, שחקן ה"יאנקיז" לשעבר, ניצל את המדיה החברתית כדי לספר על הבגידות לכאורה של הכוכב: "ג'ניפר לא יודעת שאלכס רודריגז בוגד בה עם אשתי לשעבר, ג'סיקה. ילדה מסכנה, אין לה מושג מי הוא", צייץ.

 

צילום: gettyimagesאנחנו לא באמת מופתעים (צילום: gettyimages)

 

בחודש פברואר האחרון רודריגז שוב חזר לככב בכותרות, הפעם לאחר שנטען כי ניהל רומן עם כוכבת הריאליטי מדיסון לקרוי, שהכחישה את השמועות. "אלכס יצר איתי קשר והתכתבנו, אבל חוץ מזה לא היה כלום. לא נפגשנו והוא מעולם לא נגע בי. הוא מעולם לא בגד בארוסתו באופן פיזי איתי".

 

נסיים עם פינתנו האהובה, מסע בזמן: הרומן בין רודריגז ללופז החל אי שם בשנת 2017, זמן קצר לאחר שהזמרת נפרדה מבן זוגה לשעבר, הראפר דרייק. ללופז יש שני ילדים מנישואיה הקודמים למארק אנתוני, התאומים אמה ומקס (13). לרודריגז שתי בנות מנישואיו הקודמים, נטשה (16) ואלה (12).

 

צילום: Gettyimagesנפלה עטרת ראשנו. ג'ניפר לופז ואלכס רודריגז (צילום: Gettyimages)

 

 

 

 

התפרסמו 17 תגובות
הוספת תגובה
שליחת תגובה
11.הוא לא ישתנה: בגד בנשים, ורימה עם סמים כששיחק בייסבול (לת)
Sam
17:44 (13.03.21)
10.למי איכפת (לת)
א.
18:38 (13.03.21)
9.מכל הישראלים הכי מתאים לה זה איציק זוהר
אחריו יוסי אבוקסיס
סער
17:29 (13.03.21)
לכל התגובות